Regimantas Dima – Bronislovas ir imperatorius

Po pirmosios pažinties su autoriumi ir jo “Vilniaus plovu“, buvau nutaręs vis dėlto neskaityti kitos R.Dimos knygos “Bronislovas ir imperatorius“. Mat teko užmesti akį į kelis komentarus apie antrąją knygą ir pamačiau, kad pirmosios knygos bėdos kartojasi ir antrojoje.  Tačiau kai vietinėje knygų mugėje pamačiau šią knygą už 2 europietiškuosius, išankstinius nusistatymus nugriovė tas vidinis knyginis šopoholikas ir štai aš jau verčiu pirmuosius knygos lapus.

Nors pirmieji knygos skyriai atrodo daug žadantys ir intriguojantys, vėliau autorius vėl, kaip ir pirmojoje knygoje, paleidžia vadžias ir pasileidžia per siužetą šuoliais. Taip ir norisi sušukti autoriui, kad pristabdytų, išplėtotų tam tikras vietas, paaiškintų kvailam skaitytojui įvairias politines peripetijas. Juk tai knyga apie sąmokslo teoriją, apie Rusijos imperijos kariuomenėje veikiantį lietuvį, siekiantį įvelti Rusijos ir Britų imperijas į karą siekiant laisvės Lietuvai, o viskas sukišta į varganus 200 puslapių!

Ech, rašytojas turėjo tokią puikią istoriją, puikius veikėjus ir erudiciją, tačiau ją sugadino parašydamas istorinio romano demo versiją.

Autorius: Regimantas Dima

Knyga: Bronislovas ir imperatorius, 221 p.

Leidykla: Tyto alba, 2016 m.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.